تو حق داری ...

 

 

 

 

ديدی که هيچ عبوری

از تو تا درخت نرفت

و سايه تمام شد

تنها سايه ی سر انگشتانت تو را تا من می گريست

تو در اين شعر حق داری

حق داری شکايت کنی از من ِ از خودت

و از همه ی کسانی که چشمهاشان شور زد و ما ...

کوتاه بيا !

دست های ما کوتاه تر از آن است که به هم برسد

در خودم حجمی به اندازه ی تو باز می کنم

بزرگ شده ام !‌

اين شعر نمک گير توست

بگذار با [[ دوستت دارمی ]] کمرنگ

تمامش کنم ...

/ 8 نظر / 3 بازدید
nasrin

کمرنگ ترين دوستت دارم ها از پر رنگ ترين رنگ های دنيا پر رنگ تره.

مهدی

می نویسی هنوزم , ..مثه معتادی که دستاش نخ سیگارشو تو تاریکی هم پیدا می کنه ...می نویسی مثه سخنگویی که فریاد گلوشو پاره می کنه. ...خیلی سنگین حرف می زنی ..من که توش موندم .شاید م دیگه تموم شد م ...بهانه خوبی برای بقای وبلاگت داری ...گاه دوخط شعر مختصر و کوتاه وچکیده... نمی دانم برای زندگیت هم همینطوری بهانه برای بقاء داری ؟ یا برای تداوم اون با برنامه تر از اینهایی .؟ هر چند موضوع به من ربطی نداره....اما ...!

......

..دلم می خواست می دانستم درخت چیه؟.این رفتن به سمتش برای چیه؟سایهء کی تموم شد ونرسید به درخت..وحضور سرنگشتان ِ چه کسی سینه خیز هنوز ادامه می داد !!...وچه کسی حق شکایت از منیت خویش دارد ؟ آیا خودت را می گویی؟...وآیا می توانی یا می تواند شاکی از دنیا باشی یا باشد ؟..........این سازگاری را برای که می خواهی ؟ برای خودت ؟....... این بزرگ شدن چیست ؟ که آدمها دنبالِ آن می گردند ؟و.......این کلمات می توانند بار ِمعنایی را در دنیای غریب با خود ببرند ؟... حمل کنند؟ ما در اسارت کدام دژخیم درونی اسیریم؟

بابک

درود... هيچ وقت فکر نکن کوتاهی دستها مانع رسیدن می شن. راههای دیگه ای هم هست... حرکت... شاد و پیروز باشی

شازده خانوم

عيدتون قشنگ.....اميد دارم با ارائه تفضلات عالمانه و انديشمندانه مختصر و مفید احمدی نژاد از صدا و سيما سالی غنی شده در راه داشته باشيد.

ارس

سلام . سال نو مبارک مریم

...

يعنی اين قدر.. اين قدر بی ارزش بوديم که حتی يه تلفن شايد برای يه تبريک خشک و خالی .. می بينی مريم .. می بينی .. به خاطر همينه که گاهی می شه شک کرد.. به تو .. و به همه ی دنيای و آدمهاش.. باشه.. اميدوارم که خوب باشی.. واسه خودت و مامانت دعا می کنم.. موفق باشی.. بدرود

حبيب

فکر نمی کردم آدمها گاهی تا اين حد بی قد و ... يک ماه گذشت.. فقط آرزو می کنم که خوب و سالم باشی .... راستی متاسفم